Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів | Money Talks UA - форум с оплатой за сообщения | 1

  

Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Страхование гос. объектов, частных домов, квартиры и др. (0,5 Points)

Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Сообщение Anton » 06 апр 2012, 15:30

Добрий день! Навіть не знаю в який розділ писати.
Може хто-небудь проходив таку ситуацію.
В ДТП був пошкоджений автомобіль і вантаж, що перевозиться (продукти харчування) юридичної особи. Страховиком даний випадок був визнаний страховим (обов'язкова автоцивілка). При проведенні огляду продуктів харчування та надання висновку щодо 100% непридатності продуктів харчування для реалізації експерт-оцінювач (страховиком притягувалася приватна оціночна компанія) вказав в акті огляду: що на огляд пред'явлені продукти харчування (молочні) з ушкодженнями тари та упаковки (розлом, деформація) , "слідами обмороження" (мені до сих пір не зрозуміло що розуміти під цим формулюванням). При огляді використовувався фотоапарат і рулетка. Після цього в Акті огляду зроблено висновок оцінювачем, що товар не придатний для реалізації і вживання в їжу. При цьому немає ніяких посилань на нормативно-технічну правову документацію або результати лабораторних досліджень зразків, на підставі яких можна зробити достовірні висновки про непридатність продуктів харчування, оцінювач в акті та укладанні про розмір заподіяної шкоди не вказав. На зроблених у ході огляду фото не можна толком розібрати пошкоджена чи тара і упаковка і кількість пошкоджених продуктів харчування. Виходить висновок про непридатність продуктів харчування зроблені оцінювачем на основі його візуального огляду продуктів харчування, при цьому він порахував, що пошкодження тари та упаковки, сліди обмороження є 100% підставою для визнання молочних продуктів харчування негодним до реалізації.

Ні страховик ні потерпілий в ДТП (юр. особа) не сповістили винуватця ДТП про місце і час проведення огляду. Огляд був проведений через 5 днів з моменту ДТП. Хоча винуватець дуже бажав бути присутнім при огляді пошкодженої продукції.

Чітких правил проведення оцінки іншого майна, ніж транспортний засіб, що постраждав в ДТП в законодавстві я так і не знайшов.

Питання: являється такий Акт огляду та висновок про розмір шкоди належним доказом у суді підтверджує розмір шкоди? Чи має принципове значення для дійсності Акта огляду та висновку про розмірі шкоди, той факт, що винуватець ДТП не був сповіщений про проведення огляду пошкоджених продуктів харчування (при страховому випадку)? Якими нормативними Актами керуватися при проведенні огляду пошкоджених в ДТП продуктів харчування.
Аватара пользователя
Anton
Стандарт
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 27 июл 2011, 09:06


ТэгиДТП, ОСАГО, розмір шкоди, страховий випадок, автоцивілка

  

Re: Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Сообщение belyi » 11 апр 2012, 21:38

я думаю, что при проведении экспертизы должны были прийсутствовать все заинтересованные лица, при проведении экспетризы, эксперт должен был пользоваться справочниками, а также справочником товароведа..
возможно заинтересованное лицо дало на лапу эксперту и он все сделал как было выгодно пострадавшему, вы должны были требовать повторной экспертизы!
Аватара пользователя
belyi
Стандарт
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 22:31Re: Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Сообщение bigboy » 24 дек 2013, 16:26

а разве за нашими законами можно быть во время эксперимента?
Аватара пользователя
bigboy
Стандарт
 
Сообщения: 111
Зарегистрирован: 08 июн 2013, 13:48Re: Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Сообщение Amir » 06 янв 2014, 17:22

Тема древняя, но все же вставлю свои 5 копеек . Бывало что сам попадал во всякое - потом только приходил отчет и все. никогда не брал участия в экспертизе.
Аватара пользователя
Amir
Стандарт
 
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 08 июн 2013, 14:04Re: Страховий випадок при перевезенні вантажів, товарів

Сообщение bigboy » 23 янв 2014, 13:22

то есть, смысла в таком страховании нет?
Аватара пользователя
bigboy
Стандарт
 
Сообщения: 111
Зарегистрирован: 08 июн 2013, 13:48  

Вернуться в Страхование имуществаКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_
cron